دوشنبه 11 مرداد 1400 | Monday 2 August 2021

دانشکده پزشکی سیرجان - اخبار و اطلاعیه ها

اطلاعیه اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی ازمون استخدام قراردادی مورخ 99/7/24 جهت معرفی به هسته گزینش

جهت دانلود فایل کلیک نمایید

بسته های آموزشی برنامه هر خانه یک پایگاه سلامت

جهت دانلود فایل کلیک نمایید

اطلاع رسانی فرایند بررسی مدارک آزمون قراردادی کار معین مورخ 99/7/24

جهت دانلود فایل کلیک نمایید

 

اطلاعیه

آزمون غیر حضوری برنامه مراقبت های ادغام یافته سلامت سالمندان

12/9/99

جهت دانلود فایل کلیک نمایید

 

اطلاعیه

آزمون غیر حضوری برنامه مراقبت های ادغام یافته سلامت میانسالان

 27 آبان

جهت دانلود فایل کلیک نمایید

 

انتشار خبر اجرای موفق یک طرح تحقیقاتی درمانی بیماری کووید۱۹ در دانشکده علوم پزشکی سیرجان، در کنار بازتاب گسترده در رسانه های کشوری، حواشی نیز در فضای مجازی به همراه داشت. گفتگوی پایگاه خبری وبدای سیرجان با دکتر علی امجدی متخصص بیماری های عفونی و مسئول اجرای این طرح درمانی که در همین رابطه است، در ادامه می آید:

 

.:. پیرامون ابهام هایی که در مورد خانم دکتر محمدپور همکار شما در اجرای این طرح درمانی مطرح شده، بفرمایید؟

خانم دکتر معصومه محمدپور مدرک دکترای علوم تشریحی دارند و مجری دوم این طرح هستند و قرار هم نیست همه محققین مدرک پزشکی داشته باشند. ایشان به خاطر وسواس و اطمینان از دریافت دقیق و کامل داروها توسط بیماران، مجبور بودند در سه شیفت صبح و ظهر و شب در بیمارستان حاضر و از مصرف داروها توسط تک تک بیماران مطمئن شوند.

 

 .:. علت انتخاب سیرجان برای اجرای این طرح تحقیقاتی درمانی چه بود؟

بعد از اینکه مشترکا به اثر نوسکاپین در مهار کرونا ویروس ها رسیدیم به پیشنهاد بنده قرار شد تاثیرش در کنار ارتمیزینین و هسپریدین و رزوراترول که خود من تاثیر چشمگیرشان در بهبود مبتلایان به کرونا دیده بودم، را در یک مطالعه بالینی و آکادمیک هم ثابت کنیم.

 

.:. این طرح در چه مرحله است و در مورد میزان نمونه های مورد بررسی بفرمایید؟

طرح در مرحله آنالیز جزییات برای نوشتن مقاله علمی هست. حجم نمونه مورد نیاز این مطالعه دوبار توسط دو متخصص آمار از اصفهان و تهران محاسبه شده که هر دو تعداد ۵۰ بیمار در هر گروه مداخله و شاهد رو به دست اوردند. مساله ای میخواهم اینجا اشاره کنم این شائبه هست که چون خوشبختانه در بیمارانی که در طرح ما شرکت داشتند فوتی نبوده پس ما ادعای تاثیر صدردرصد این مکمل ها رو داریم که به هیچ عنوان اینطور نیست؛ اولا این طرح در مراحل بعد باید در جمعیت های بیشتر بارها مورد مطالعه مجدد قرار بگیرد. ثانیا اینکه نباید ادعا کرد کسی که این داروها را دریافت می کند، نیاز به هیچ داروی دیگری نخواهد داشت.

 

.:. در مورد کلیپ هایی که اخیرا در تخریب طرح و یکی از همکاران آن در فضای مجازی بازنشر شده توضیح دهید؟

تهیه و پخش اولیه این کلیپ ها مربوط به اواسط تابستان و با هدف تخریب و کارشکنی در اثبات عملی تاثیر مکمل هاست؛ همونطور که از نحوه ساختشان هم معلوم است به صورت حرفه ای و توسط افرادی حمایت، ساخته و پخش شده که منافعشان از اثبات تاثیر بالینی این مکمل ها به خطر خواهد افتاد، که اتفاقا موثر هم بود؛ کد اخلاق اولیه در اواخر طرح باطل و منجر به وقفه یک ماهه در روند ارائه نتایج شد. اما به قول معروف عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد؛ درسته که این وقفه یکماهه در طرح باعث شد در همین فاصله کشور اسراییل با ارائه محصولی به نام آرتمی سی که ترکیب ارتمیزینین و ویتامین سی و کورکومین هست اولین کشوری بشه که تاثیر این مکمل ها را در درمان کووید۱۹ اعلام می کند، اما این وقفه باعث سخت گیری های بیشتر از طرف دانشکده و ورود مستقیم جناب پروفسور محمدی که سابقه و تجربه بسیار ارزشمندی در اجرای تحقیقات علمی دارن به طرح شده و با رفع نواقص و اشکالات منجر به ارائه طرحی کامل تر انشالله جهت انتشار  مقاله در مجلات معتبر خواهد شد.

 

.:. نکته ای که در یکی از کلیپ ها مانور داده شده بود حضور آقای دکتر مسعودی به عنوان معاون آموزشی و پژوهشی در طرح است. در این باره بفرمایید؟

ایشان عضو هیات علمی دانشکده سیرجان هستند؛ نه تنها مجاز بلکه مکلف به شرکت و ارائه طرح های تحقیقاتی می باشند. اتفاقا حضورشان در طرح به خاطر حساسیت و وسواسی که روی بررسی نتیجه طرح از سوی وزارتخانه و نهادهای علمی داشتن، باعث کمی تاخیر در ارائه نتایج این طرح شد.

 

.:. در پایان اگر مطلبی مانده، بفرمایید؟

موضوعی که در آخر میخواهم به آن اشاره کنم؛ متاسفانه اختلاف نظر در برخی موارد بین محققین و پزشکان که دغدغه همه آنها یافتن راه های جدید برای پیشگیری و درمان این بیماری است، در برخی موارد منجر به ایجاد هجمه، تخریب و توهین علیه همدیگر و غافل شدن از رسالت اصلی شان شده که جای تاسف دارد.

 

............................................................................................................................................

در همین رابطه )) موفقیت طرح درمانی بیماری کووید19 در دانشکده علوم پزشکی سیرجان

جهت دانلود فایل ها کلیک نمایید

فایل1

فایل2

فایل3

فایل4

فایل5

فایل6

فایل7

 

 

(اطلاعیه شماره ۲)

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان دانشکده علوم پزشکی سیرجان درآزمون سراسری ۴۰۰-۱۳۹۹

 

ضمن تبریک به پذیرفته شدگان دانشکده علوم پزشکی سیرجان درآزمون سراسری ۴۰۰-۱۳۹۹ به اطلاع میرساند، باتوجه به مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا، ثبت نام  دانشجویان به صورت الکترونیکی انجام گردیده و ارسال مدارک تحصیلی آنان به صورت غیر حضوری و از طریق دفاتر پستی انجام خواهد شد

و کلیه کلاسهای دانشجویان نیز تا اطلاع ثانوی به صورت غیرحضوری (مجازی) خواهد بود که اطلاعات مربوط به کلاسها متعاقبا در همین سایت اعلام خواهد شد .

بر این اساس پذیرفته شدگان ضمن مطالعه دقیق دستورالعمل زیر نسبت به اجرای آن مرحله به مرحله اقدام نمایند.

همچنین شماره تماس 4-42234513 داخلی528 و542 و513 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.

مرحله اول: ثبت نامه اینترنتی پذیرفته شدگان          

-ثبت نام اولیه اینترنتی باید،از تاریخ 14/8/99 لغایت 19/8/99 در  سایت دانشکده علوم پزشکی سیرجان به  آدرس sirums.ac.ir(قسمت دانشجویان_ قسمت ثبت نام جدیدالورود) توسط دانشجو انجام گیرد.

 نوع کاربری در این سایت  دانشجویان جدید الورود ،کد کاربری کد ملی و کلمه عبور شماره داوطلبی دانشجو خواهد بود.

الف: دانلود فرم های ثبت نامی ذیل (برای دریافت فرم ها روی عنوان هر فرم کلیک نمایید) و تکمیل و امضاء  و همراه سایر مدارک پس از ثبت نام پست نمایید.

فرم شماره (۱) مخصوص همه پذیرفته شدگان

فرم شماره (۴)  مخصوص اخذ تعهد از پذیرفته شدگان منطقه۱، رزمندگان و ایثارگران

 فرم شماره (۶) مخصوص اخذ تعهد ازپذیرفته شدگان سهمیه های مناطق ۲ و۳ آزمون سراسری

فرم مشخصات عمومی دانشجویان

فرم نظام وظیفه دانشجویان پسر

 

ب: مدارکی که لازم است پذیرفته شدگان درثبت نام اینترنتی اسکن و بارگذاری نمایند و اصل مدارک را متعاقبا از طریق پست ارسال نمایند مطابق جدول زیر و براساس شرایط پذیرفته شده :

   کلیه پذیرفته شدگان:

1-کپی شناسنامه دو سری از تمام صفحات

2-کپی کارت ملی پشت و رو

3-تعداد 6 قطعه عکس های 4*3 تهیه شده در سال جاری با پشت نویسی نام، نام خانوادگی، نام پدر،شماره شناسنامه ورشته تحصیلی

4- کپی دفترچه بیمه در صورت دارا بودن

پذیرفته شدگان نظام جدید آموزش متوسطه(6-3-3)

- اصل ‌مدرك ‌‌يا گواهي موقت پايان تحصيلات ‌‌دوره دوم متوسطه با مُهر و امضاي مدير دبيرستان با درج بخش و شهرستان ‌محل اخذ مدرك.

- اصل كارنامه تحصيلي سه سال آخر دبيرستان (پايه دهم تا دوازدهم با امضاء و مهر دبيرستان يا ادارت آموزش و پرورش.

پذیرفته شدگان نظام سالی واحدی:

1-اصل مدرک یا گواهی موقت دوره پیش دانشگاهی

2-اصل مدرک یا گواهی موقت دوره متوسطه نظام جدید

3-اصل کارنامه تحصیلی دیپلم متوسطه - اصل کارنامه پیش دانشگاهی  و اصل کارنامه سال دوم متوسطه با امضاء و مهر دبيرستان يا ادارت آموزش و پرورش.

نکته مهم:گواهی پیش دانشگاهی دارای مهر و امضای آموزش و پرورش یاشد.

پذیرفته شدگان نظام قدیم متوسطه:

1-اصل یا گواهی مدرک تحصیلی دوره چهار ساله یا دوره شش ساله و یا هنرستان

2-گواهی تحصیلی سال ما قبل و دو سال ما قبل دیپلم با درج بخش و شهرستان محل تحصیل

3-کپی آخرین حکم و نامه مبنی بر ادامه تحصیل بدون قید وشرط از محل کار برای کارمندان ضروری می باشد.

 

                                         

ج ) درخواست تأییدیه ارزش تحصیلی دیپلم متوسطه و پایان دوره پیش دانشگاهی :

 باتوجه به نامه شماره ۱۲۹۸۹۸ مورخ ۹۹/۰۷/۲۹ رئیس مرکز سنجش وپایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش وپرورش پذیرفته شدگان می بایست بامراجعه به سامانه "سامانه مدارک تحصیلی وزارت آموزش وپرورش به آدرس (https://emt.medu.ir ) فرم مربوط راتکمیل نموده وپس ازثبت اطلاعات وپرداخت هزینه کد پی گیری وتاییدیه پرداخت، دریافت نمایند. پذیرفته شدگان می بایست درمرحله ثبت نام الکترونیکی دردانشگاه محل قبولی، کد پی گیری دریافت شده ازسامانه (تاییدیه مدارک تحصیلی وزارت آموزش وپرورش) را در محل مشخص شده ثبت نام درج نموده و یا در مراجعه حضوری به واحد ثبت نام دانشگاه محل قبولی ارائه نمایند.

فایل راهنمای دریافت تاییدیه تحصیلی

د) مدرکی که نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه پذیرفته شدگان ذکور باشد.

دانشجویان پسر مشمول نظام وظیفه با در دست داشتن تصویر تاییدیه ثبت نام اینترنتی وفرم درخواست معافیت تحصیلی
(
فرم نظام وظیفه مخصوص دانشجویان پسر در قسمت الف) و تصویر دیپلم متوسطه به نزدیکترین دفاتر پلیس +۱۰ محل سکونت خود مراجعه ونسبت به درخواست معافیت تحصیلی اقدام نموده و معافیت تحصیلی صادره را به همراه سایر مدارک صرفاً به صورت پستی همراه سایر مدارک ارسال نمایند.

ارسال مدارک به صورت پستی

- افراد پس از ثبت نام غیرحضوری مدارک اعلام شده و تاییدیه ثبت نام اینترنتی را حداکثر تا تاریخ پایان آبان ماه با پست پیشتاز به نشانی ذیل ارسال نمایند.

نشانی سیرجان انتهای خیابان ابن سینا، جنب کلینیک سلامت،مرکزآموزشی درمانی امام رضا(ع) حوزه معاونت آموزشی ،واحد پذیرش و ثبت نام.کد پستی:7818683333

 

 

اطلاعیه

آزمون غیر حضوری آموزش تغذیه

 14 آبان

لطفا جهت دانلود فایل کلیک نمایید

 ضمن تبریک به پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ به اطلاع می رساند دستور العمل  ثبت نام پذیرفته شدگان، نحوه شرکت درکلاسهای مجازی و نیز چگونگی  ارسال مدارک روز دوشنبه مورخ ۹۹/۰۸/۱۲ از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.

لازم است پذیرفته شدگان دراین فاصله مدارک تحصیلی دوره دبیرستانی خود را شامل اصل یا گواهی موقت و ریز نمرات دیپلم متوسطه  نظام جدید ۳-۳-۶  یا اصل گواهی دیپلم وپیش دانشگاهی و ریز نمرات دیپلم و  پیش دانشگاهی نظام سالی واحدی خود را از دبیرستان محل تحصیل اخذ تا درثبت نام اینترنتی مشکلی برای آنان به وجود نیاید .

لازم به ذکر است دراین فاصله با دردست داشتن مدارک فوق به یکی از دفاتر خدمات پیشخوان دولت مراجعه  و نسبت به درخواست ارزش تحصیلی دیپلم وپیش دانشگاهی اقدام نموده ورسید آن را جهت ثبت نام اینترنتی دردست داشته باشند. همچنین خواهشمند است از مراجعه حضوری به دانشگاه خودداری فرمائید

شماره تماس 03442234513-03442234514

داخلی 528و513و542 .

به اطلاعیه های بعدی که متعاقباً ازطریق همین سایت اعلام خواهد شد توجه فرمائید..

 

تماس با ما

سیرجان بلوار سید جمال الدین اسد ابادی جنب پارک ترافیک –کد پستی :7816916338
تلفن: 42340640-034
فکس:42340626-034
پست الکترونیک: ssm@sirums.ac.ir
واحد تلفن تماس:
ریاست : 42340611-034 و42340610-034
آموزش:   42234506-034
فکس معاونت توسعه مدیریت و منابع : 42340612-034
فکس آموزش: 42202051-034

نظرسنجی

طراحی سایت جدید چگونه است؟
Template Design:Dima Group