دسترسی سریع به :
احتراماٌبه استحضار مي رساند ازمون الكترونيك مالاريا مورخ 26 / 09 / 1401 از ساعت 8-14 برگزار ميشود جزوه اموزشي مالاريا به پيوست جهت اطلاع رساني در سايت دانشكده حضورتان ارسال مي گردد.

دانشکده علوم پزشکی سیرجان در نظر دارد جهت تکمیل نیروی خدمات مورد نیاز خود از بین داوطلبین مرد نیرو بگیرد متقاضیان به این دانشکده به آدرس کنار پارک مسافر دفتر کارآفرینی مراجعه نمایند.

باسلام و احترام

       دانشجوی گرامی ضمن عرض تبریک مجدد حضورتان، خواهشمند است به منظور ثبت نام اینترنتی و نحویل مدارک به نکات ذیل توجه فرمایید.

تاریخ و نحوه ثبت نام اینترنتی:

تاریخ: سه شنبه 19/07/1401 لغایت 22/07/1401

نحوه ثبت نام اینترنتی: مدارک خواسته شده را به آدرس https://sama.sirums.ac.ir قسمت ثبت نام پذیرفته شدگان بارگذاری نمایید .

نوع کاربری در این سایت برای دانشجویان جدید الورود : کد کاربری← کد ملی و کلمه عبور← شماره داوطلبی دانشجو خواهد بود.

 

ارسال مدارک : لازم به ذکر است ثبت نام پذیرفته شدگان زمانی نهایی می گردد که اصل مدارک و فرم ها را به آدرس زیر تا تاریخ 30/07/1401 از طریق پست ارسال نمایید.

آدرس: خیابان ابن سینا-جنب کلینیک مرحوم حسینی-بیمارستان امام رضا سابق

کدپستی: 7818683333

 

در صورت نیاز با شماره تلفن  03442234512-13    داخلی 528 تماس بگیرید.

  • فرم ها(روی فرم ها کلیک کنید )فرم ها را با توجه به توضیحات ذکر شده در بالای فرم پر کنید.
  • مدارک (روی مدارک کلیک کنید)

 

باسلام و احترام

       ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگانآزمون کاردانی به کارشناسی 1401 دانشکده علوم پزشکی سیرجان، به اطلاع می رساند نحوه و زمان ثبت نام اینترنتی و حضوری متعاقبا از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.

بسم ا... الرحمن الرحیم

 

فرارسیدن فصل علم و دانش و سال تحصیلی جدید، آغازی دیگر بر حرکت در مسیر تعلیم و تربیت و قدم نهادن در راه تعالی علم و شکوفایی دانش و خرد است. مسیری که جویندگان دانایی و معرفت، در آن با بهره گیری از دانش و تجارب ارزشمند اساتید گرانقدر، خود را برای نقش آفرینی در ساختن فرداهای بهتر  برای خود و جامعه مهیا می سازند.

 

اینجانب آغاز سال تحصیلی جدید را به خانواده بزرگ دانشگاهیان، آموزش و پرورش و محصلان جدیدالورد  صمیمانه تبریک عرض نموده و امیدوارم این آغاز، توأم با سلامتی، تجربیات ارزنده و کسب دانش و مهارت برای اعضای محترم هیأت علمی و جامعه بزرگ دانشگاهی و دانش آموزی باشد.

 

دکتر غلامعباس محمدی

رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان

باسلام و احترام

ضمن عرض تبریک مجدد حضور شما دانشجوی گرامی؛ خواهشمند است نسبت به انجام مراحل ثبت نام و دریافت مدارک و فرم های مربوطه دقت لازم را مبذول فرمایید.

ثبت نام اینترنتی:

تاریخ: ازدوشنبه04/07/1401 لغایت جمعه 08/07/1401

نحوه ثبت نام اینترنتی: به آدرس https://sama.sirums.ac.ir قسمت ثبت نام پذیرفته شدگان مراجعه نمایید و مدارکی که در همان قسمت از شما خواسته شده را بارگذاری نمایید.

 نوع کاربری دانشجویان جدید الورودکد کاربریکد ملی می باشد و کلمه عبورشماره داوطلبی دانشجو خواهد بود

تحویل مدارک به صورت حضوری طبق جدول زیر انجام خواهد شد.

ردیف

رشته

تاریخ تحویل حضوری مدارک

1

پرستاری-بهداشت حرفه ای

10/07/1401

2

هوشبری_ علوم آزمایشگاهی

11/07/1401

3

مهندسی بهداشت محیط(کارشناسی پیوسته)_ بهداشت عمومی

12/07/1401

 

لطفا جهت دسترسی به فرم ها و مدارک ثبت نامی، روی لینک های زیر کلیک نمایید.

 

  • فرم های 1401 (روی فرم ها کلیک کنید )لطفا تمامی فرم ها را پرینت گرفته،تکمیل نموده و امضا کنید و در روز مشخص شده به همراه مدارک به واحد پذیرش دانشکده تحوبل نمایید.
  • مدارک مورد نیاز کلیه نظام های آموزشی(روی مدارک کلیک کنید)شامل کلیه مدارک هویتی،مدارک مربوط به ثبت نام و نظام وظیفه