دسترسی سریع به :


به گزارش واحد فرهنگی مدیریت شاهد و ایثارگران دانشکده علوم پزشکی سیرجان؛ به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدّس مراسم تکریم از خانواده معظم شهید و اردوی جهادی به همت مدیریت شاهد و ایثارگران و معاونت فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی سیرجان با همراهی بنیاد شهید و امور ایثارگران، فرمانداری ویژه شهرستان سیرجان، اداره امور عشایری و بخشداری بلورد در روز شنبه 8مهر1402 برگزار شد.


مادر گرامی شهید ضمن استقبال گرم از مجریان و همراهان این مراسم در منزل عشایری و با صفای خویش با ذکر خاطره ای از فرزندش، از رزمندگان و شهدای دوران دفاع مقدّس به نیکی یاد کرد. گروه جهادی نیز با ویزیت رایگان مراجعان در منزل مادر شهید فعالیت خویش را استارت زد.
در پایان این دیدار عباس پسندی معاون فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی سیرجان لوح تقدیری به نمایندگی از دکتر سید علی رضوی نسب رییس این دانشکده به مادر شهید بزرگوار احمد دره گرایی اهدا کرد.
این برنامه با عزیمت کاروان اردوی جهادی به منطقه «زمزرج» از توابع بلورد ادامه یافت. دکتر صدیقه برزه کار فوق تخصص غدد و متابولیسم بزرگسالان، دکتر بهاره صادقی متخصص زنان و زایمان، دکتر میلاد محمودآبادی مدیر فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی سیرجان و مسئول بسیج جامعه پزشکی سیرجان و ویدا امجدی کارشناس مامایی معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی سیرجان به ویزیت رایگان و تجویز دارو برای مراجعان پرداختند.