دسترسی سریع به :

بیانیه حریم خصوصی دانشکده علوم پزشکی سیرجان

 

 

دانشکده علوم پزشکی سیرجان خود را متعهد به حفظ حریم شخصی و خصوصی کاربران میداند بنابراین لازم میدانیم توضیحاتی درباره این که چه اطلاعاتی از شما جمع آوری میکنیم و چگونه از اطلاعاتی که در اختیار ما قرار داده اید استفاده و از آنها حفاظت میکنیم ارائه دهیم.

 

چه اطلاعاتی از شما دریافت میکنیم ؟

 

  • ما ممکن است از شما بخواهیم اطلاعات زیر را در اختیار ما قرار دهید :
  • مشخصات فردی
  • اطلاعات تماس
  • اطلاعاتی برای پشتیبانی و نحوه اطلاع رسانی
  • اطلاعات مرتبط با نظر سنجی مخاطبان
  • آدرس IP

 

با اطلاعاتی که از شما جمع آوری میکنیم چه میکنیم؟

 

شما در هنگام مشاهده صفات این تارنما نیازمند ورود هیچگونه اطلاعاتی  نمی باشید اما در برخی موارد از جمله ارائه خدمات به صورت الکترونیکی که مستلزم دریافت اطلاعاتی از جانب شما می باشد تنها اطلاعاتی از شما دریافت می گردد که برای ارائه آن خدمت نیاز است و به هیچ وجه اطلاعات دریافتی را بدون اجازه در اختیار شخصی قرار نمیدهد.

همچنین ثبت شناسه IP کاربران به ما در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس دهنده و کنترل بهتر آن کمک میکند.

 

امنیت اطلاعات :

 

ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم و در  پورتال  خود از سیاست های امنیتی و فناوری هایی استفاده می کنیم که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده اند. همچنین از روش ها و دستورالعمل های امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می کنیم. این روش های محافظتی ذخیره سازی، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را دربر می گیرد و از دسترسی و استفاده غیر مجاز از این اطلاعات جلوگیری می کند.

 

پیوند به سایت های دیگر

 

تارنمای ما ممکن است به سایت‌های دیگری لینک شود. وقتی که شما از طریق این لینک‌ها از تارنمای ما خارج می‌شوید، توجه داشته باشید که ما بر دیگر سایت‌ها کنترل نداریم. درباره این سایت‌ها می بایست به بیانیه حریم شخصی آنها مراجعه فرمایید.

 

هشدار :

 

از قرار دادن برخی از اطلاعات شخصی خود که امکان سوء استفاده از آنها وجود دارد در قسمت هایی از سایت که در معرض مشاهده عموم قرار دارد مانند تالار های گفتگو و همچنن افراد ناشناس خودداری فرمایید.