دسترسی سریع به :

 

 

پیام تبریک ریاست دانشکده علوم پزشکی سیرجان به مناسبت هفته ملی جمعیت1402

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی سیرجان؛ دکتر سید علی رضوی‌نسب طی پیامی فرارسیدن هفته ملی جمعیت را تبریک گفت.متن پیام به شرح زیر است:
هفته آخر اردیبهشت به نام "هفته جمعیت" نامگذاری شده است که به همین منظور برای لبیک به منویات و تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری در خصوص تلاش برای رشد جمعیت ایران اسلامی، برنامه های مختلفی در سراسر کشور اجرا می شود.
درهفته جمعیت بایستی با نگاهی تامل برانگیز نسبت به خطر پیری جمعیت ایران که این سرزمین را به شدت تهدید می کند، با نگرشی نو به دلایل شیوع ناباروری اولیه و ثانوی و علل ایجاد این معظل اجتماعی پرداخته شده و راه حل های صحیح و عملی ارائه گردد. چرا که جوانسازی جمعیت نیازمند فراهم کردن زیرساخت‌های لازم و نیز پای کار بودن همه نهادهای کشوری بصورت برنامه های عملیاتی است.
روز ملی جمعیت فرصتی برای بازنگری و اتخاذ سیاست ‌ها و برنامه ‌ها به منظور تحقق اهداف پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت کشور است و امید است با اتکال به خداوند متعال و با اجرای سیاست‌های کلی جمعیت موفق به ارتقای‌ پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت کشور سرافراز ایران گردیم.
اینجانب ضمن عرض تبریک هفته ملی جمعیت خدمت تمامی ملت شریف ایران اسلامی علی الخصوص شهرستان سیرجان و خانواده ی بزرگ علوم پزشکی سیرجان، سرافرازی جوانان و فرزندان این دیار را بیش از پیش از درگاه حضرت احدیت خواستارم.
دکتر سیدعلی رضوی‌نسبرییس دانشکده علوم پزشکی سیرجان